Produkt dnia
Kolczyki Love me twice
Kolczyki Love me twice
119,00 zł
Zestaw bransoletek Olive
Zestaw bransoletek Olive
179,00 zł
szt.
Bluza Moon
Bluza Moon
259,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zwroty i reklamacje

 

Prawo odstąpienia od umowy

Konsumentom przysługuje 14 dniowe prawo do odstąpienie od umowy. Prawo to przysługuje również osobom fizycznym zawierającym umowę bezpośrednio związaną z ich działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tych osób charakteru zawodowego w rozumieniu art. 556 (4) Kodeksu cywilnego. Pozostałym przedsiębiorcom prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje.

Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w odniesieniu do zamówień indywidualnych:

Umów, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Towarów modyfikowanych na wyraźną prośbę Klienta.

Zwrot środków dokonywany jest w ciągu 14 dni od dostarczenia zwracanego produktu/produktów do sklepu w sposób wskazany przez Klienta w formularzu odstąpienia od umowy. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, a koszt wysyłki zwrotnej pokrywa kupujący.  

 

Zwrot towaru

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wraz ze zwracanym produktem/produktami wyślij na adres: 

PHU KATARZYNA STACHNIAK

Kurowskiego 10E/3

62-030 Luboń

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

Pobierz formularz zwrotu.

Ważne! Zwrotom nie podlegają: Kolczyki, biżuteria wykonana specjalnie pod rozmiar, zawieszki z grawerem oraz biżuteria inna wykonana na specjalne zamówienie

Zwrot płatności nastąpi w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu. Koszt przesyłki przy zwrocie produktu ponosi Kupujący. Przesyłki pobraniowe nie będą przyjmowane. Kupujący odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Masz wątpliwości jak dokonać zwrotu lub czy zakupiony przez Ciebie produkt podlega zwrotom? Napisz na sklep@ministones.pl.

 

Składanie reklamacji

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:
Wypełnij formularz reklamacji i dołącz go do przesyłki. Składając reklamację należy odesłać produkt wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią paragonu/faktury zakupu. Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

PHU KATARZYNA STACHNIAK

Kurowskiego 10E/3

62-030 Luboń

Pobierz formularz reklamacji.

Ważne! Okres gwarancji na biżuterię ministones. wynosi 6 miesięcy. Gwarancja i reklamacja nie obejmuje: uszkodzeń mechanicznych (zerwanych lub uszkodzonych elementów) oraz naturalnych procesów wycierania się pozłocenia z elementów pozłacanych lub utleniania srebrnych komponentów.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, przed upływem tego czasu Klient zostanie poinformowany o decyzji dotyczącej rozpatrzenia reklamacji.

Masz wątpliwości jak złożyć reklamację? Napisz na sklep@ministones.pl.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl